Reklamácia & vrátenie

Z hygienických dôvodov neakceptujeme vrátenie ani výmenu.

Po odoslaní objednávky na www.muse-lingerie.com už nebudeme môcť vykonať žiadne zmeny. V prípade chyby v objednávke nás čo najskôr kontaktujte emailom.

Objednávku je možné zrušiť najneskôr do 24 hodín od vytvorenia objednávky.


Naši pracovníci dvakrát kontrolujú každý produkt a starostlivo balia každú objednávku, aby sme si boli istí, že dostanete svoju objednávku v najlepšom stave. Pred odoslaním objednávky na spracovanie sa uistite, že všetky údaje vo vašej objednávke sú správne.

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom produkty najvyššej kvality a štandardu. Ak sa na vašom spodnom prádle vyskytne výrobná chyba, môžete nám poslať e-mail na adresu info@muse-lingerie.com o možnostiach a bližších informáciach k vráteniu/výmeny tovaru. Kontaktujte nás do 5 pracovných dní od prijatia položky spolu so stručným popisom a obrázkami zobrazujúcimi chybu/chyby.

Ak je z akéhokoľvek dôvodu žiadosť o vrátenie penazí akceptovaná, vrátime vám peniaze do 14 pracovných dní od prijatia vášho vráteného balíka. Upozorňujeme, že náklady na dopravu pri vrátení tovaru (4 ) nie sú zahrnuté v sume vrátenia peňazí. Časový rámec pre vrátenie peňazí na váš bankový účet závisí od vašej banky.

Tieto podmienky vrátane ich neoddeliteľných súčastí nadobúdajú platnosť a účinnosť dňa 11.9.2023