Náš príbeh

VÍTAJ MÚZA NA MIESTE VYTVORENOM PRE ŽENY

Som Sabina, 

a rada by som sa ti predstavila trošku netradičným spôsobom. Mám 23 rokov a pred pár rokmi som sa začala zaujímať viac o témy ako je sebavedomie, sebaláska alebo starostlivosť sama o seba. Myslím, že rovnako aj ty ako žena vieš, aké dôležité všetky tieto pojmy sú. 

Pomedzi tieto roky som študovala a pracovala. Nevenovala som sa však práci, ktorá by ma napĺňala a kedže času bolo málo, a bolo ho potrebné venovať hlavne práci a štúdiu, nemala som čas na sama seba. Vždy som túžila hýčkať sa, starať sa o seba viac alebo jednoducho si venovať viac času. V tomto období som ale nevedela, ako na to. 

Môj únik boli ale knihy, ktoré som začala čítať naozaj každý deň. Knihy o sebaláske, sebavedomí a sile žien. Začalo mi dochádzať, že nie som jediná, ktorá bojuje s tým, že si chce dopriať oveľa viac času, pretože ak ho venujem sebe, ak si doprajem lásku a pozornosť, oveľa lepšie sa bude vyvíjať všetko okolo mňa, pretože vo vnútri budem naozaj šťastná.

A tak som v septembri 2022 odletela na Bali a všetko nechala za mnou. Ukončila som prácu a štúdium a rozhodla sa nájsť cestu sama k sebe. Toto obdobie bolo magické a náročné zároveň. Prinieslo mi ale do života presne to, čo som hľadala.

Na Bali som videla rôzne ženy zo sveta ako sa obliekajú, líčia alebo akú starostlivosť si dopriavajú, to bol moment, kedy som si povedala, že prečo by to nemohla takto robiť každá žena. Prečo by to každá nemohla robiť len tak, sama pre seba. Nie pre to, čo si ostatní budú myslieť, ale pre to ako sa bude cítiť. Tak aby sa cítili sebavedomo, božsky, neodolateľne a hlavne aby bolo cítiť s akou láskou si túto starostlivosť dopriavajú.

Môj život sa začal meniť v momente, kedy som sa začala s láskou o seba starať a denne si dopriať to, čo potrebujem. Viem aké je niekedy ťažké si ale nájsť tento čas, pretože život je rýchly a medzi všetkými povinnosťami, ktoré ako ženy musíme zvládať sa niekedy ťažko hľadá náš osobný čas. 

Sme ženy a pre mňa osobne sú ženy najviac inšpiratívne bytosti, ktoré si zaslúžia najma starostlivosť samy o seba, aby sa mohli cítiť sebavedomo zvnútra aj zvonku.

Práve preto som sa rozhodla priniesť na slovenský a český trh značku MUSE, ktorá má ale hlbší význam. Muse - SELF CARE LINGERIE, je viac ako spodné prádlo, je to zážitok. Zážitok pre ženy, ktoré sa chcú o seba starať s láskou, dopriať si hýčkanie a cítiť sa sebavedomo v akomkoľvek tele.

Sme generácia žien, v ktorej čelíme problémom s telom bezhlavo, MUSE LINGERIE je výber spodnej bielizne, ktorá je naozaj krásna a keďže práve spodné prádlo nosíme najbližšie k pokožke, pripomína nám neustále krásu aj v nás samotných. 

Sme služba, ktorá prináša nový pohľad v nakupovaní spodnej bielizne, podporuje starostlivosť o seba a zvyšuje sebavedomie žien. Tiež prichádzame s úplnou novinkou na trhu a to je mesačné predplatné spodnej bielizne, kedy počas každého mesiaca dostaneš žena luxusný box ako prekvapenie so spodným prádlom, ale aj darčekmi, ktorými si pripomenieš dôležitosť starostlivosti sama o seba a tiež motivačnými príspevkami, vďaka čomu budeš mať možnosť byť súčasťou našej komunity, v ktorej zdieľame self care tipy pre ženy. 

MUSE LINGERIE je zážitok navrhnutý pre ženy, aby každý mesiac objavili a dozvedeli sa viac o tom, čo na sebe milujú. Tiež sa zameriavame na propagáciu nesexualizovanej spodnej bielizne, nakoľko mnoho značiek je zameriavaných práve na hypersexuálny obraz spodnej bielizne, ktorej je trh presýtený a naším cieľom je presný opak. 

Som nadšená a plná šťastia, že môžem pomáhať ženám na ich ceste k sebavedomiu a pripomínať im aj vďaka Muse spodnému prádlu ich jedinečnosť a krásu a neodolateľnosť.