Sme prvá služba predplatenia spodného prádla na Slovensku a Česku.

Naším cieľom je inšpirovať ženy v nosení krásnej lingerie ako súčasť ich sebastarostlivosti a posilniť tým ich sebavedomie, sebalásku a pohľad na vlastné telo, nakoľko v dnešnej dobe bojujú tisícky žien s body imidžom.

Prinášame možnosť mesačného a štvrťročného predplatenia spodného prádla, ktoré funguje ako prekvapenie pre ženy. Každý mesiac dostane každá žena luxusný box, v ktorom nájde nový set spodného prádla, vernostnú kartu s bonusmi, malý darček pre potešenie a motivačnú kartu, vďaka ktorej si bude pripomínať dôvody prečo sa milovať a obdivovať každý mesiac.

Každý mesiac odhalíme kúsok z mystery prádla, ktoré ťa bude čakať v tvojom boxe. Po odoslaní všetkých mystery boxov, pre vás múzy, bude tento set odhalený pre ostatné ženy a zaradený do stálej ponuky LINGERIE.

Veríme, že si naše boxy zamiluješ aj ty a pridáš sa do skupiny žien, ktoré sa rozhodli starať sa o seba najlepšie, s láskou k sebe a svojmu telu.

Ako na to?

 • 1. Krok

  Vyber si mesačné alebo štvrťročné predplatné, prípadne samostatný set z predchádzajúcich mesiacov

 • 2. Krok

  Objednávku je potrebné vytvoriť najneskôr do 27. dňa v mesiaci, na to, aby box dorazil na začiatku nasledujúceho mesiaca

 • 3. Krok

  Box ti prinesie kuriér priamo ku tvojim dverám


 • 4. Krok

  Otvor svoj box a nechaj lingerie, aby ti pripomínala tvoju jedinečnosť a krásu


Svoje predplatné môžeš zrušiť kedykoľvek, NUTNÉ JE HO VŠAK ZRUŠIŤ NAJNESKÔR DO 15. DŇA V MESIACI SPRÁVOU na náš email info@muse-lingerie.com alebo do správy na našom Instagrame.

Po vytvorení automatickej objednávky za predplatné peniaze nie je možné vrátiť