Ako to celé vzniklo?

Muse, projekt venovaný od ženy, ženám. Možno sa pýtaš čo Muse - múza vlastne znamená. Múza je inšpirácia, no v našom podaní si ty sama pre seba múzou, svojou inšpiráciou a ženou, ktorá sa chce stať najlepšou verziou seba. 

Viem, aké ťažké je sa takto cítiť pretože sme ženy, čo je vždy dostatočná výhovorka na všetko haha. Problém však je to, ako často my ženy bojujeme s prijímaním nášho vlastného tela a s tým spojené aj pocity, ktoré v sebe pestujeme.

Muse nie je len náhoda, je to moja osobná skúsenosť. Dlho som doslova bojovala s tým, ako vyzerám. Sociálne siete sú veľkým miestom na to, aby v nás vyvolajú potrebu cítiť sa niekedy nedostatočná. To je tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo na Muse nevidíte fotky žien s našim spodným prádlom. Našim cieľom nie je ukazovať dokonalé telá podľa nejakých pravidiel, ktoré sú nastavené. Naším cieľom je ukázať vám jedinečnosť vášho tela vďaka nášmu Muse Boxu. 

Pred pár rokmi som si nevedela pred zrkadlom povedať, ako krásna som. Raz to bolo kvôli tomu, že moje boky sú príliš široké alebo na hrudníku mi nebolo dopriate. Doteraz nechápem kto kedy povedal, čo je príliš a čo nie.

Každá si prechádzame obdobím, kedy sa cítime viac sexy a potom presný opak ( sme ženy haha ). Ale to nie je dôvod, aby si odopierame pre seba to najlepšie, a to myslím v každej sfére. Doprajme si kvalitné jedlo a potraviny, kvalitný spánok alebo to, po čom naše srdce túži.

Nezabúdajme, ale prosím na lásku, ktorú ukazujeme nášmu telu aj zvonka. Nosením krásneho spodného prádla a neustálym pripomínaním našej mysli, že JA SOM TÁ, ktorá si to zaslúži. 

A takto vzniklo Muse. Miesto inšpirácie pre ženy, miesto pre nájdenie dôvodov každý mesiac, byť pre seba tou najlepšou verziou. Ženou, ku ktorej chcem vzhliadať, som ja sama. TY si MÚZA. MY SME MUSE.

Späť na blog